Opublikowanie wyników po 3 turze Ligi Specjalistów 2.0

  • Opublikowany 2019-11-30

Opublikowanie wyników po 3 turze Ligi Specjalistów 2.0

Na stronie "Klasyfikacja" opublikowana została tabela po rozegraniu trzech tur w kategoriach Specjalistów oraz Uczniów i Studentów. Pierwszych 10 Uczestników w klasyfikacji Uczniów i Studentów oraz pierwszych 10 Uczestników w klasyfikacji Specjalistów, zagwarantowało już sobie odbiór nagród 3 stopnia (Uczniowie i Studenci - niezbędnik survivalowy, Specjaliści - powerbanki) podczas Wielkiego Finału Ligi Specjalistów. Gratulujemy posiadanej wiedzy, zachęcamy do dalszego współzawodnictwa i życzymy powodzenia w ostatniej, czwartej turze. Przypominamy, że każdy uczestnik może wciąż dołączyć do rywalizacji i odpowiadać na pytania z rozegranych tur. Jednak tylko do 10 stycznia 2020. Wszystkie odpowiedzi ocenimy w terminie opublikowania punktacji w ramach ostatniej tury konkursu.

Zgodnie z § 4 regulaminu opublikowanego na stronie https://ligaspecjalistow.pl/regulamin "O zdobyciu nagrody decyduje sumaryczna ilość punktów uzyskanych przez Uczestnika (w ramach odrębnej klasyfikacji dla grupy Uczniów i Studentów oraz odrębnej klasyfikacji dla grupy Specjalistów) oraz pierwszeństwo udzielenia odpowiedzi na pytania konkursowe, za które Uczestnik otrzymał liczbę punktów wymaganą do zdobycia nagrody określonego stopnia [...]"


linkedin

podobne wpisy

  • Opublikowany 2018-12-20

Klasyfikacja po pierwszej turze

Wyniki rywalizacji po pierwszej turze zostały opublikowane! Sprawdź swoje miejsce na stronie "Klasyfikacja"  

Czytaj więcej

  • Opublikowany 2019-01-30

Klasyfikacja po 3 Turach

Na stronie "Klasyfikacja" opublikowana została tabela po rozegraniu trzech tur. Pierwsi uczestnicy zagwarantowali już so...

Czytaj więcej

  • Opublikowany 2019-03-01

Ogłoszenie wyników Ligi Specjalistów

Drodzy Uczestnicy Ligi Specjalistów. Poniżej końcowa tabela po rozegraniu 4 tur. Przypominamy zasady rywalizacj...

Czytaj więcej